Garmin VIRB 360

 • Ürün Kodu
 • Fiyat
 • Stok Durumu

Sağlam, Su geçirmez 360-derece Kamera, 5.7K/30fps Çözünürlük ve 4K Alan Sabitleme

 • 5.7K/30fps birleştirilmemiş ve kamera içinde birleştirme1 ile 4K/30fps'ye kadar çözünürlük
 • 4 dahili mikrofon 360 derece ses yakalar
 • 4K küresel sabitleme2 kamera hareketine bakılmaksınız düzgün bir video sağlar
 • Dahili sensörler 360 derece artırılmış gerçeklikte3 G-Metrix™ veri katmanları sunar
 • Kullanımı kolay, ücretsiz VIRB® Mobile uygulaması ve VIRB® Edit masa üstü yazılımı videolara veri katmanları düzenlemesi, sabitlemesi, paylaşımı ve eklemesi yapmanıza imkan sağlar
 • 1 şarj ile 1 saatten fazla durmaksızın kayıt yapın

VIRB 360

Türünün ilk örneği olan VIRB 360, yüksek çözünürlükte video, ses ve hatta fotoğrafların bile tam alanı yakalar. 30 fps'de 4K çözünürlüğe kadar rakipsiz 1 tıklamalı video sabitlemesi ile uzun düzenleme süreçlerini ortadan kaldırır ve herhangi bir macerayı hemen canlı olarak yayınlamanızı 4 sağlar.

Tam küresel 360 Video ve Ses Yakalama'nın Yeni bir Standardını Tanımlama

Hatırlamaya değer ise, bir VIRB 360'a değer. Bu sağlam,su geçirmez1 kamera ismi ile müsemmadır, yatay ve dikey olarak tam 360 derecelik kayıt yapar. Vakit alan post-prodüksiyon işini unutabilirsiniz, çünkü VIRB 360 kameradaki 4K görüntüleri otomatik olarak birleştirecektir2. Daha yüksek bir çözünürlük arıyorsanız, 30fps'de birleştirilmemiş 5.7K çözünürlükte video kaydedebilirsiniz.

Hızlandırılmış, manüel ve daha fazlası gibi farklı kaydetme modları arasında seçim yapabilirsiniz. Hatta 360 derece fotoğraflar, seri (burst) çekimler, hızlandırılmış çekimler yakalar ve 15 megapiksele kadar kamerada birleştirilmiş Travelapse™ fotoğraf yakalama gerçekleştirir. 360 derece ses için 4 dahili mikrofon ile birleştirilen cihaz ile siz ve izleyicileriniz tümüyle 360 deneyiminin içine dalacaksınız.

1 Tık'la Küresel Sabitleştirilmiş 4K Video Yakalar

Sallantılı, takibi zor bir video çekin ve 1 tıkla onu düzgün ve sabit bir başyapıta dönüştürün. Kamera hareketine bakılmaksızın, 4K küresel sabitlemenin2 3 modu düzgün bir video sunar. Sabit mod, hızlı hareketleri ve titreşimleri kamera yönüne engel olmadan düzeltir. Kameranın yönünü belirli bir doğrultuda güvenceye almak için kilit modunu kullanın. Takip modunda, yön GPS yörüngesini takip eder. Gelişmiş sabitlememizin yarattığı farkı görmek için bu videoya bir göz atın.

VIRB 360

Videoları Düzenleyin ve Go'da Canlı Yayın yapın

Ücretsiz, kullanımı kolay VIRB® Mobile uygulaması ve VIRB® Edit masa üstü yazılımı ile videolara veri katmanları düzenlemesi, sabitlemesi, paylaşımı ve eklemesi yapabilirsiniz. Kamerayı uyumlu Apple® veya Android™ cihazınıza4 bağlamak için VIRB Mobile uygulamasını kullanın. NFC-etkin Android akıllı telefonunuzu, kamerada telefonunuza 1 tıklama ile kameraya bağlayın. Ardından, akıllı telefonunuzu kamera için bir uzaktan kumanda olarak kullanın, kaydettiğiniz görüntüleri canlı olarak 360 derece videoda görün, 360 derece videolarınızı VR'da hemen görüntülemek için sanal bir gerçeklik (VR) cihazı kullanın veya YouTube® ve Facebook®4'ta canlı yayın yapın.

G-Metrix ile Veri Katmanları

Hikayenizi daha önce olmadığı kadar detaylı bir şekilde yeniden anlatın. GPS ve GLONASS gibi dahili sensörler, barometre, ivme ölçer ve daha fazlası, 360 derece artırılmış gerçeklikte3 sayısız özelleştirilebilir G-Metrix veri katmanı seçeneği sunar. Sadece istediğiniz veri noktalarının önceden hazırlanmış şablonlarını seçin ve videonuzda görüntülenen özel veri katmanını görün.

VIRB 360

Onu Sesiniz ile Kontrol Edin

“Pekala Garmin, kaydetmeye başla.” Bu kadar kolay işte. Zorlu bir yamaçta yavaşlamak üzereyken, muhtemelen uzanıp başlatma düğmesine basmak istemezsiniz. Şimdi sadece sesli bir komut7 kullanabilirsiniz, kamera ise kaydı ve fotoğraf çekmeyi başlatıp durduracaktır. Ya da VIRB 360'tan, maceranızdaki belirli anları etiketlemeyi ve sonra onları yeniden hızlı bir şekilde bulmayı “hatırlamasını” isteyin. Hatta farklı bir tarzda kaydetmek için modu değiştirin ve kaydetmediğiniz sırada kamerayı kapatın, bu size zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Dikkatleri Üzerinize Çekin

Bu sağlam kamera bir akarsu macerasından bir küçük çocuğun doğum günü partisine kadar her şeye göğüs germek için yapılmıştır. VIRB 360 10 metreye kadar su geçirmezdir1, herhangi bir macera için yeterince küçük ve hafiftir, aletlere ihtiyaç duymadan kolaylıkla değiştirebileceğiniz güçlendirilmiş cam lenslere sahiptir. Kamera dayanıklı montajlarımız yanı sıra diğer standart montajlar ve aksesuarlar ile çalışır ve tek bir şarjlı pil ile 1 saatten fazla çekim yapabilir. Güneş ışığında okunabilir ekran, pili, depolamayı, modu ve bağlantı durumunu gösterir. VIRB 360'ın yapamayacağı şey yok.

VIRB 360
 • ¹Cihazda birleştirme yalnızca 4K/30fps'ye kadar
 • ²Sabitleme VIRB Mobile uygulaması veya VIRB Edit masa üstü yazılımı kullanılarak uygulanır ve yalnızca kamerada birleştirilmiş videolar için mevcuttur
 • ³G-Metrix™ artırılmış gerçeklik katmanları paylaşımdan önce mobil veya masa üstü uygulaması kullanılarak eklenir
 • 4Canlı yayın yalnızca Apple®uyumlu cihazlarda mevcuttur
 • 5Ses kontrolü İngilizce (ABD, Birleşik Krallık), Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, İsveççe, Japonca ve Çince dillerinde mevcuttur