Garmin VIRB Ultra 30 Aksiyon Kamera

 • Ürün Kodu
 • Fiyat
 • Stok Durumu

Ses Kontrollü ve Veri Katmanlı 4K Aksiyon Kamerası

 • Ne kaydettiğinizi görmenize imkan tanıyan 1.75 inç dokunmatik ekran ile Ultra HD 4K/30fps video çekimi
 • Araziye bakılmaksızın düzgün ve titreşimsiz videolar kaydeder3
 • Sesle kontrol özelliğini1 kullanarak eller serbest şekilde kaydı başlatın/durdurun, fotoğraf çekin ya da anılarınızı hatırlayın
 • Dahili sensörler ve GPS, kaydettikleri G-Metrix™ verileri ile ne kadar uzağa, ne kadar yükseğe ve ne kadar hızlı gittiğinizi kanıtlar
 • Yüksek hassasiyetli mikrofon, su geçirmez² kutunun içinde ve dışında net ses kaydı sağlar

VIRB ultra 30

Hareket kameranız komutla kayıt yapabilir mi? VIRB Ultra 30 yapabilir. Bu su geçirmez 3 ultra HD aksiyon kamerası, ses kontrolüne sahiptir, böylece kameraya başla, dur ve "hatırla" diyebilirsiniz. Bu da korkusuz görünürken daha çok öz çekim yapabilmeniz anlamına gelir - ve aksiyonunuz tamamlandığında daha kolay düzenleme yapabilmek demektir. Küçüktür, hiç yokmuş kadar hafiftir ve su geçirmez koruma kutusu sayesinde cesaret veya maceraya hazırdır.

Sabitlenmiş Ultra HD Video

Sınıfının en iyisi olan bu kamera, 4K/30fps'e kadar video kaydederek tüm maceralarınızı net ve parlak ayrıntılar ile gösterir. VIRB Ultra 30 ayrıca 3 eksenli görüntü sabitlemesi3 özelliğine sahiptir, böylece ister karda kayıyor, ister bisiklet sürüyor ya da ister yol diışında hareket ediyor olun, kayıt titreşim yapmaz.

Kanıtlayın

Aktif yaşam tarzı yalnızca görüntü ve sesten daha fazlasıdır. G-Metrix teknolojisi ile hız, rakım, G-kuvveti ve dahası kalp atış hızı4 dahil olmak üzere ilgili performans verilerini kaydedin. Dahili Garmin GPS (10 Hz) ve diğer sensörler verileri otomatik olarak kaydeder, böylece kolaylıkla ölçüm ve grafikleri video kayıtlarınıza ekleyerek ne kadar uzağa, ne kadar yükseğe ve ne kadar hızlı gittiğinizi kanıtlayabilirsiniz. Diğer uyumlu Garmin sensör ve cihazları, VIRB kameranız ile eşleşerek kamera kontrolünü çesitlendirir ve aktivitenizle ilgili detaylı ve ölçülebilir veriler sunar. Uyumlu ürün ve sensörlerin listesi için "Aksesuarlar" sekmesini ziyaret edin.

VIRB ultra 30

Deneyiminizi HD Canlı Akış ile Paylaşın

Ücretsiz VIRB® Mobile app, uygulaması ile tek dokunuşla HD görüntülerinizi YouTube® üzerinden canlı akışla kitleler ile paylaşabilirsiniz. Böylece bir sonraki sefer bisikletinizle dağa tırmandığınızda, inanılmaz bir konserin ön sırasındayken deneyiminizi paylaşmak için beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Şimdiye Kadar ki En Bağlı Kameramız

Tüm dünyaya yayın yapmıyorken de VIRB Ultra 30 cihazınızı VIRB Mobile uygulamasına bağlayarak kablosuz kabiliyetin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Uyumlu akıllı telefonunuz ya da tabletinizdeki5 bu ücretsiz uygulama ile çekim yapın, birden fazla kamerayı kontrol edin, kayıtlarınızı düzenleyin ve dahası paylaşın. Ayrıca Roku® ve diğerleri gibi Miracast destekli cihazlar için kablosuz yayın desteği de bulunmaktadır.

Kolay Kullanım

VIRB Ultra 30 aksiyon kamerası ile yaşamın inanılmaz anlarını yakalamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz. Parlak, renkli ve dokunmatik LCD ekran, tam olarak ne kaydettiğinizi görmenizi sağlar. Kullanımı kolay dokunmatik ekranı, pakete dahil olan su geçirmez kutunun içinde ve dışında sorunsuzca çalışır ve sade menüler gereken ayarı yapmanızı kolaylaştırır. Kamerayı tek dokunuşla erişebileceğiniz düğmeler ile açın ve kapatın ya da eyleminiz sırasında hızlı şekilde fotoğraf çekin.

VIRB ultra 30

Ses ile Kontrol Edin

Kameranız uzaktayken, kaskınıza monte edilmişken ya da basitçe elleriniz baska işlerle mesgulken de kameranızı kontrol etmeniz gerekebilir. Bu yüzden VIRB Ultra 30 aksiyon kamerası, Sensory TrulyHandsfree™ teknolojisi ile sesli komut özelliğine sahiptir. "start recording" ya da "take a picture" gibi basit komutlar ile kameranızı eller serbest şekilde kontrol edin. Dahası VIRB Ultra 30'a "remember that" diyerek o kaydın daha kolay bulmanız için etiketlenmesini sağlayabilirsiniz.

Videolar Yaratın ve Paylaşın

Ücretsiz VIRB Mobile uygulaması, yalnızca videoları canlı akışla yayınlamanızı sağlamakla kalmaz — ayrıca uygulamayı kullanarak videonuzdaki en iyi anları görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. G-Metrix veri katmanlarını uygulayın ve daha sonra sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşın. VIRB® Edit masaüstü yazılımı, kullanımı kolay ve zengin özelliklere sahip bir program ile otomatik olarak videolar yaratmanızı, müzik eklemenizi, video kliplerini kırpmanızı, geçişler eklemenizi ve videonuzu kusursuz hale getirmenizi sağlar.

VIRB ultra 30
 • ¹Sesli komutlar yalnızca İngilizce dilinde çalışır
 • ²Pakete dahil su geçirmez kutu ile 40 metreye kadar; bkz. Su Geçirmezlik
 • ³Görüntü sabitlemesi yalnızca 1080p/60 fps'e kadar çalışır
 • 4Kalp atış hızı ölçümü sağlayan uyumlu Garmin sensörleri ve Garmin cihazları ile eşleştirildiğinde
 • 5Bluetooth® destekli mobil cihaz gerektirir; Uyumluluk bilgileri için Garmin.com/virbapp adresini ziyaret edin.